$21.08
Serpenti-Tubogas (Analog Watch)—
$21.08
The Story
Featuring a sleek design, refined materials, and precise timekeeping to complement various occasions.
| Model | Serpenti Tubogas |
|
Precious Stone |
On Bezel |
| Dial Color | White |
| Dial Size | 32mm |
| Strap Color | Rose Gold |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Crystal Material | Sapphire Glass |
| Features | Decent looks, With Brand logo |
|---|---|
| Lock Type | Rounded |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | Yes |
| Item Weight | 85gm |
| Quality | 7A Premium Quality |
| Warranty | 6 Months (Hotgadget) |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Featuring a sleek design, refined materials, and precise timekeeping to complement various occasions.
| Model | Serpenti Tubogas |
|
Precious Stone |
On Bezel |
| Dial Color | White |
| Dial Size | 32mm |
| Strap Color | Rose Gold |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Crystal Material | Sapphire Glass |
| Features | Decent looks, With Brand logo |
|---|---|
| Lock Type | Rounded |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | Yes |
| Item Weight | 85gm |
| Quality | 7A Premium Quality |
| Warranty | 6 Months (Hotgadget) |






















